Radiologia stanowi silny fundament obecny w diagnostyce większości jednostek chorobowych, pozwala bowiem na stwierdzenie obecności zmian, ocenę ich charakteru i odpowiedzi na leczenie.

Możliwości radiologii wykraczają obecnie daleko poza odwzorowanie struktur anatomicznych, umożliwiając zobrazowanie zmian biochemicznych i czynnościowych w badanych narządach. Jest to szczególnie istotne w przypadku chorób nowotworowych wykazujących dużą dynamikę zmian. Należy oczekiwać, że w przyszłości badania obrazowe umożliwią szybką ocenę stanu pacjenta oraz skuteczności leczenia przy ograniczeniu kosztów przeprowadzanych procedur.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij