Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED, które odbyły się w tym roku już po raz 25., stały się – jak co dwa lata – okazją do wymiany doświadczeń osób zawodowo związanych z ochroną zdrowia, zarówno w Polsce jak i na świecie.

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED, które odbyły się w tym roku już po raz 25., stały się – jak co dwa lata – okazją do wymiany doświadczeń osób zawodowo związanych z ochroną zdrowia, zarówno w Polsce jak i na świecie.

Podczas targów zaprezentowane zostały przez producentów i dostawców aktualnie dostępne na rynku aparatura i sprzęt medyczny, stanowiące bogatą ofertę pomocną w decyzji dotyczącej wyposażenia szpitali, klinik czy gabinetów medycznych. Nie zabrakło również prezentacji i informacji na temat nowoczesnego sprzętu laboratoryjnego i rehabilitacyjnego.
Najlepsze prezentowane podczas Targów produkty zostały odznaczone Złotymi Medalami MTP, które wręczono zwycięzcom podczas uroczystej Gali Nagród na Wieczorze Branżowym Wystawców. Najlepszymi produktami zostały: stół operacyjny ALVO Serenada-C (ASPEL), elektrokardiograf AsCARD Grey (ASPEL), rehabilitacyjno-wysiłkowa bieżnia B612 z wbudowanym modułem EKG i inklinometrem (ASPEL), łóżeczko dziecięce Sparrow (FORMED), przenośny ultrasonograf Hitachi Aloka Noblus (MIRO), system ultrasonograficzny Hitachi Aloka ProSound F37 (MIRO) oraz Linea e-lock: zestaw kołowy sterowany elektronicznie (TENTE).

Wśród osób odwiedzających targi SALMED znaleźli się reprezentanci kadry zarządzającej placówkami medycznymi, przedstawiciele władz samorządowych, lekarze, diagności laboratoryjni, fizjoterapeuci, ratownicy medyczni oraz personel medyczny.

Wystawom firm towarzyszył bogaty program specjalistycznych konferencji, warsztatów i seminariów obejmujących bloki tematyczne związane z zarządzaniem, medycyną ratunkową, rehabilitacją, laboratorium czy pielęgniarstwem.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij