Druga z cyklu konferencja "Szpital XXI wieku - planowanie, projektowanie, budowa, działalność" odbyła się 8 października w Warszawie.

Warszawskie spotkanie, które odbyło się w Rezydencji Belweder, zgromadziło 120 osób zainteresowanych tematyką onkologii, funkcjonowania bloku operacyjnego i centralnej sterylizatorni.

Tradycją stało się, że podczas wydarzeń organizowanych przez "OPM" swoimi doświadczeniami dzielą się najlepsi w Polsce eksperci-praktycy: architekci medyczni, inżynierowie kliniczni, technolodzy medyczni oraz dyrektorzy szpitali. Druga edycja "Szpitala XXI wieku" – zdaniem uczestników, sponsorów oraz wykładowców – zakończyła się sukcesem i wywołała dyskusje, które są dla Redakcji inspiracją do tworzenia programu przyszłorocznego Kongresu Nowoczesny Pion Techniczny.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij