Szpitale powinny być tak zaprojektowane, wykonane i urządzone, aby ich pomieszczenia zapewniały właściwe warunki sanitarne dla chorych, personelu pielęgniarskiego i innych pracowników.

Wymagania ogólnoprzestrzenne i funkcjonalne obiektu szpitala uzależnione są od przewidzianych w nim wszystkich procedur medycznych, a ich specyfika implikuje posiadanie odpowiedniego zaplecza,
odpowiedniej aparatury, a także odpowiednich pomieszczeń. Dlatego też kompleksowe spojrzenie na szereg czynników musi być brane pod uwagę już na etapie wyboru terenu przeznaczonego pod budowę szpitala.

Zobacz więcej

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij