Odbywająca się we Wrocławiu pierwsza edycja Kongresu przyciągnęła ponad tysiąc uczestników oraz wybitnych ekspertów z Polski i zagranicy.

I edycję Kongresu Pokonać Sepsę zorganizowała Katedra Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Badania i Leczenia Sepsy "Pokonać Sepsę". Wsparcie organizacyjne zapewniła firma Casus Medical.

Wydarzenie objęło 3 dni interesujących prelekcji i warsztatów, podczas których swoimi doświadczeniami dzielili się ni tylko polscy specjaliści, ale także goście ze Szwecji, Węgier, Niemiec, Holandii, Słowacji, Serbii, Wielkiej Brytanii, Francji i Ukrainy.

Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego i Naukowego Kongresu jest prof. Andrzej Kubler.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij