HELIMED Diagnostic Imaging, jako pierwsza prywatna firma świadcząca usługi z zakresu radiologii na Śląsku, otrzymała wyróżnienie i podziękowanie za wkład w rozwój tej dziedziny medycyny. w regionie.

Wieloletnie działania placówki docenił Śląski Oddział Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego.

Obecnie HELIMED to największa sieć diagnostyczna na terenie województw śląskiego i opolskiego, i jedna z największych w Polsce. Placówki sieci znajdują się m.in.: w Katowicach, Opolu, Sosnowcu, Siemianowicach Śląskich, Zawierciu, Kędzierzynie-Koźlu, Czeladzi, a od niedawna również w Żorach i Bieruniu. W placówkach sieci rocznie wykonuje się blisko 100 tys. badań. Od początku działalności specjaliści HELIMED przebadali ponad milion pacjentów.

Zobacz więcej

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij