28 kwietnia w Rzeszowie odbyła się kolejna edycja Forum Menadżerów Służby Zdrowia, organizowanego przez Mazowieckie Centrum Biznesowe.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych. Konferencja została wsparta przez licznych patronów medialnych oraz 11 firm obecnych w części wystawowej.

Spotkanie rozpoczęło się od wykładu dotyczącego wyzwań i rekomendacji dla kadry zarządzającej podmiotami leczniczymi w perspektywie najbliższych lat. Prelekcja została przeprowadzona przez mec. Agnieszkę Pietrzak oraz mec. Dominikę Kołodziejską-Koza z Kancelarii Prawnej APDK. 

Drugi wykład w trakcie części ogólnej wygłaszał prezes firmy MDT Medical, Jacek Gleba. Wykład dotyczył rozwiązań telemedycznych, które są przyszłością medycyny.

Następnie konferencja została podzielona na dwie ścieżki tematyczne, w ramach których uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat elektronicznej dokumentacji medycznej, ochrony danych osobowych, budowania wizerunku, pakietu onkologicznego oraz dotacji unijnych.

Prelegenci omówili ponadto zasady realizacji umów z NFZ oraz kontrolę świadczeniodawcy, gdzie szczególną uwagę poświęcono zmianom w prowadzeniu listy oczekujących oraz zmianom w POZ mającym wpływ na zasady udzielania świadczeń zdrowotnych.

W konferencji wzięło udział ok. 130 uczestników, w tym osoby reprezentujące kadrę zarządzającą placówek leczniczych oraz 11 firm obecnych w części wystawowej. W opracowaniu i prowadzeniu części merytorycznej brało udział 10 ekspertów.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij