Międzynarodowe Warsztaty Kardiologii Interwencyjnej odbyły się w Krakowie, w dniach 3-6 grudnia 2014. 15. edycja wydarzenia zgromadziła ponad 1000 uczestników.

Warsztaty NFIC co roku odwiedza liczna grupa lekarzy specjalistów z całej Europy, a także Japonii i USA. Tematyka wydarzenia skierowana jest do kardiologów, kardiochirurgów czy specjalistów w zakresie radiologii. Podobnie jak w latach ubiegłych, w roku 2014 dyskutowano nad nowoczesnymi technologiami dostępnymi w kardiologii interwencyjnej. Wiedzę poszerzano m.in. dzięki relacjom z zabiegów nagranych w najnowocześniejszych pracowniach kardiologii inwazyjnej. Wymiana doświadczeń między specjalistami objęła tematykę różnych schorzeń układu sercowo-naczyniowego.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij