Sieci bezprzewodowe odgrywają dużą rolę w placówkach ochrony zdrowia. Zarówno pracownicy, jak i pacjenci wymagają stałego dostępu do sieci. Aby stworzyć profesjonalną bezprzewodową sieć, potrzebne jest okablowanie strukturalne o dużej przepustowości.

Bezprzewodowa sieć w szpitalach powinna zostać podzielona na sieć dla pracowników oraz sieć dla pacjentów. Lekarze oraz inni pracownicy medyczni powinni mieć w dowolnym miejscu i czasie wgląd w karty pacjentów czy też aktualny widok z ekranów aparatury monitorującej stan zdrowia pacjenta. Pracownicy medyczni oraz pacjenci powinni mieć ciągły dostęp do sieci bezprzewodowej, niezależnie od lokalizacji. Dlatego też stworzona infrastruktura bezprzewodowa musi zapewnić płynne przechodzenie między punktami dostępowymi. Opracowanie projektu sieci bezprzewodowej, jak i sieci kablowej, jest kluczowym elementem przy wdrażaniu systemu w placówkach służby zdrowia.

Zobacz więcej

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij