„Tylko usługi medyczne na najwyższym poziomie służą dobru pacjenta” – to sedno misji, którą kieruje się HELIMED Diagnostic Imaging – największa sieć pracowni diagnostycznych na południu Polski.

W marcu tego roku w Pracowni Rezonansu Magnetycznego HELIMED w Opolu uruchomiono pierwszy w Polsce cichy MRI (z ang. magnetic resonance imaging). To nowoczesny aparat GE OPTIMA z funkcją Silent Scan. Dzięki niemu, w przeciwieństwie do dotychczas wykorzystywanych urządzeń, możliwe jest przeprowadzanie skomplikowanych badań MRI głowy w całkowitej ciszy. W ciągu pięciu pierwszych miesięcy przebadano już tym urządzeniem ok. 5 tys. pacjentów. Korzystanie z tej nowoczesnej technologii jest refundowane przez NFZ, więc zainteresowanie pacjentów jest bardzo duże. W pierwszej kolejności badaniu poddawane są chore dzieci i pacjenci z podejrzeniem chorób onkologicznych. Dostępność do badań płatnych nie przekracza 3-5 dni.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij