Celem ogólnopolskiego konkursu SUPERMEDICUS jest promocja osób oraz podmiotów wykonujących działalność leczniczą, które znacząco wpływają na poziom oferowanych usług, ich dostępność i jakość, a także bezpieczeństwo pacjentów.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
25.10.2014
Data zakończenia:
25.10.2014
Strona www:
http://www.supe...

Przedsięwzięcie jest skierowane do tych placówek, które poprzez optymalizację kosztów i właściwe metody zarządzania procesami, zapewniają sobie sprawność funkcjonowania. To, co wyróżnia konkurs na tle innych podobnych przedsięwzięć, to mechanizm przyznawania nagród, który gwarantuje uczestnikom bezstronność i rzetelność. Prawo do nominowania firm do konkursu posiada organizator, oraz środowisko lekarskie wraz z jego samorządem.

Placówka, bądź która będzie chciała podjąć wyzwanie udziału w konkursie, jest proszona o złożenie odpowiednich dokumentów. Na ich podstawie Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą powszechnie szanowane i znane osoby ze świata nauki, kultury i mediów, wyłoni laureatów w 18 kategoriach konkursowych.

Nagrody SUPERMEDICUSA zostaną wręczone podczas Wielkiej Gali, która odbędzie się 25 października 2014 r. w Warszawie. W Gali, oprócz laureatów i ich gości, uczestniczyć będą przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, parlamentarzyści oraz ludzie ze świata kultury i mediów.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij