Aparat z rodziny INFINIX-I to zaawansowane urządzenia stacjonarne do diagnostyki i zabiegów interwencyjnych marki Toshiba Medical Systems.

Angiograf Infinix-i

Rodzina systemów angiograficznych INFINIX-I to zaawansowane technologicznie urządzenia stacjonarne do diagnostyki i zabiegów interwencyjnych w obszarach naczyń obwodowych, tętnic wieńcowych i głowy. Aparaty dostępne są w konfiguracji podłogowej, sufitowej, dwupłaszczyznowej, dedykowanej do sal hybrydowych i operacyjnych oraz w wersji zintegrowanej z tomografem komputerowym.

Uniwersalność systemów możliwa jest dzięki unikalnym możliwościom mechanicznym oferowanych statywów oraz szerokiej gamie rozmiarów płaskich detektorów cyfrowych. Zaawansowane aplikacje diagnostyczne oraz szereg rozwiązań redukujących dawkę pod wspólną nazwą DoseRite (między innymi wirtualna kolimacja, zoom elektroniczny, Spot Fluoro, Dose Tracking System) stawia aparaty serii Infinix-i w światowej czołówce urządzeń do procedur interwencyjnych.

Przemyślana i kompaktowa konstrukcja z automatyzacją funkcji umożliwia komfortową pracę w dowolnym położeniu statywu, bez ograniczenia miejsca dla personelu.

Nazwa firmy:
TMS Sp. z o.o.

tel. 22 858 28 19

www: http://www.tms.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij