Trzyrzędowy tomograf Aqulion ONE produkcji firmy Toshiba Medical Systems stosowany w szczególności w badaniach kardiologicznych i naczyniowych w jednym cyklu pracy serca (bez artefaktów).

Tomograf Aqulion ONE

Pierwszy i jedyny na świecie 320-rzędowy (640-warstwowy) system z otworem gantry aż 78 cm. Tak jak wszystkie systemy Toshiba jest w standardzie wyposażony w oprogramowanie do automatycznej redukcji dawki bez strat jakości obrazu oraz pozwala na skanowanie z najcieńszą warstwą 0,5 mm. Posiada największe na rynku pole widzenia w osi Z - 16 cm, w którym zbierane są dane objętościowe dla badanych narządów tzw. Dynamic Volume przy minimalnej dawce pochłoniętej przez pacjenta. Dzięki tej nowatorskiej konstrukcji uzyskuje się obrazowanie o niespotykanym dotąd najwyższym poziomie, szczególnie w badaniach: kardiologicznych i naczyniowych w jednym cyklu pracy serca (bez artefaktów), tętnic wieńcowych, w tym u pacjentów z arytmią. System umożliwia wykonywanie innowacyjnych badań: serca, aorty i kończyn dolnych ze zmianą prędkości przesuwu stołu przy jednorazowym podaniu kontrastu. Możliwość jednoczasowego skanowania całego obszaru badania: badania perfuzyjne serca 4D, całego obszaru mózgowia, wątroby, trzustki, nerek. Unikalne są badania ortopedyczne 4D, umożliwiające obrazowanie stawów w ruchu.

Nazwa firmy:
TMS Sp. z o.o.

tel. 22 858 28 19

www: http://www.tms.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij