C1 – banner typu Billboard o wymiarach 750 x 100 px, w nagłówku strony
C1

Graficzna reklama dynamiczna, o rozmiarze 750 x 100 px (pikseli) oraz objętości do 80 kB w pliku o formatach: jpg, gif, gif animowany, flash (swf).Reklama wyświetlana jest w górnej części strony. W przypadku gdy na stronie zamieszczono więcej niż jeden taki banner, są one wyświetlane w systemie rotacyjnym.

Format plików:

[JPG], [GIF], [SWF]

C2 – reklama graficzna o wymiarach 400 x 60 px
C2

Graficzna reklama dynamiczna, o rozmiarze 400 x 60 px (pikseli) oraz objętości odpowiednio do 40 kB w pliku o formatach: jpeg, gif, gif animowany, flash (swf). Reklama zostaje wyświetlona pod treścią wyświetlonej strony. W przypadku gdy na stronie zamieszczono więcej niż jeden taki banner, są one wyświetlane w systemie rotacyjnym.

Format plików:

[JPG], [GIF], [SWF]

C3, C4 – reklama graficzna o wymiarach 120 x 80 px
C3 C4

Graficzna reklama dynamiczna, o rozmiarze 120 x 80 px (pikseli) oraz objętości odpowiednio do 30 kB w pliku o formatach: gif, flash (swf). Na stronie istnieją po cztery pola C3 i C4. W przypadku gdy na stronie zamieszczono więcej niż cztery bannery z danego rodzaju (C3 lub C4), są one wyświetlane w systemie rotacyjnym.

Format plików:

[JPG], [GIF], [SWF]

C5 – banner w stylu Ractangle w formie warstwy graficznej
C5

Graficzna reklama dynamiczna, o rozmiarze 250 x 250 px (pikseli) oraz objętości odpowiednio do 60 kB w pliku o formatach: jpg, gif, gif animowany, flash (swf). Reklama zostaje wyświetlona na wszystkich podstronach jako box w prawej części strony.
W przypadku gdy na stronie zamieszczono więcej niż jedeną taką reklamę, są one wyświetlane w systemie rotacyjnym.

Format plików:

[JPG], [GIF], [SWF]

Specyfikacja techniczna

Poniższe zasady dotyczą wszystkich form reklamy dostępnych w elamed.pl. Oprócz tego konieczne jest przestrzeganie zasad szczegółowych, specyficznych dla poszczególnych form reklamy, które zebrane są w dalszej cześci specyfikacji.

  • Materiały reklamowe (pliki) powinny być nazywane wg nastepującego schematu: reklamodawca_typ bannera_rozmiar.rozszerzenie np.: targikielce_C3_120x80.swf
  • Nazwy plików nie mogą zawierać spacji, ani polskich liter.
  • Zabronione jest używanie skryptów śledzacych interakcje użytkownika.
  • Reklama nie może zmieniać lub odczytywać cookie.
  • Reklama nie może zakłócać działania strony, na której jest wyświetlana.