21 lipca br. Elamed Media Group (EMG) i Deutscher Medien Verlag (DMV) podpisały umowę o współpracy, na mocy której EMG staje się wyłącznym polskim przedstawicielem i administratorem portalu IndustryStock, będącego własnością DMV.

Globalna platforma B2B

IndustryStock to renomowana, uznana w świecie platforma internetowa, której misją jest zaspokajanie potrzeb informacyjnych i komunikacyjnych przedsiębiorstw (producentów, dystrybutorów i usługodawców działających we wszystkich segmentach gospodarki) oraz ułatwianie zainteresowanym firmom nawiązywania kontaktów handlowych i kooperacyjnych w skali globalnej.

Co oferuje IndustryStock

Obok obszernej bazy danych przedsiębiorstw i produktów oraz narzędzi nawiązywania współpracy, IndystryStock publikuje aktualne informacje gospodarcze, artykuły fachowe, analizy i omówienia, a także wywiady z ekspertami branżowymi. Zarejestrowanym użytkownikom oferuje także periodycznie ukazujące się newslettery – w szczególności o tematyce przemysłowej, w tym działające w obszarze pośrednictwa pracy. Rejestracja w portalu, a także podstawowe wpisy przedsiębiorstwa są bezpłatne.

Liczby

Wszystkie informacje ofertowe (ponad 300 tysięcy zarejestrowanych przedsiębiorstw i ponad 3,2 mln produktów) oraz fachowe publikacje dostępne są w 16 językach, znikają więc bariery językowe. W ciągu ostatniego roku portal zanotował 9 milionów odwiedzających oraz blisko 40 milionów odsłon.

Specjaliści szukają z IndustryStock

Z przeprowadzonych badań wynika, że ok. 60% użytkowników IndustryStock stanowią profesjonaliści z działów technicznych przedsiębiorstw. Kolejne 32% pochodzi z działów dystrybucji, zakupu i marketingu.

Współpraca

Zespół IndustryStock.pl jest otwarty na współpracę ze wszystkimi mediami, instytucjami i organizacjami, które chciałyby upowszechnić w świecie swoją wiedzę na temat polskiego rynku przedsiębiorstw przemysłowych, przede wszystkim zaś z firmami zainteresowanymi kooperacją na nieograniczonym rynku światowym.

Portal działa pod adresem www.industrystock.com, a wersja polskojęzyczna – pod adresem www.industrystock.pl.

Dane kontaktowe

IndustryStock.pl

Elamed Media Group

al. Roździeńskiego 188c

40-203 Katowice

www.industrystock.pl

Deutscher Medien Verlag GmbH, twórca i właściciel marki IndustryStock, jest zlokalizowaną w Cottbus w Niemczech spółką, powstałą w 2003 roku i zatrudniającą ponad 60 pracowników. W tej chwili obszar jej działania obejmuje Niemcy, Chiny, Czechy, Węgry i Polskę.

Kontakt

Deutscher Medien Verlag GmbH

Rudolf Breitscheid

03046 Cottbus, Germany

tel. +49 (0) 355 28 94 43 40

fax +49 (0) 355 28 94 43 11

e-mail: info@deutscher-medien-verlag.com

Elamed Media Group jest największym w Polsce wydawnictwem czasopism branżowych, powstałym w 1992 roku i zatrudniającym ok. 100 pracowników. Oprócz 25 tytułów prasowych wydaje także książki specjalistyczne oraz multimedialne materiały edukacyjne. Prowadzi również działalności szkoleniową w obszarach tematycznych wydawanych periodyków.

Kontakt

Justyna Pich

koordynator projektu IndustryStock.pl

Elamed Media Group

al. Roździeńskiego 188c

40-203 Katowice

tel. +48 32 788 51 51

fax +48 32 788 51 09

e-mail: justyna.pich@industrystock.pl