Na rynku pojawiła się nowa, termostatyczna bateria natryskowa z serii SECURITHERM, zapewniająca bezpieczeństwo pacjentów.

Komfort i właściwą opiekę nad pacjentami placówki medyczne muszą zapewniać także poprzez wyposażenie w odpowiednią armaturę, dostosowaną do ich potrzeb. Jednouchwytowa, termostatyczna, podtynkowa bateria natryskowa SECURITHERM w wodoszczelnej skrzynce to urządzenie przystosowane do stosowania w budynkach użyteczności publicznej, a zwłaszcza w zakładach opieki zdrowotnej. Podtynkowa bateria natryskowa SECURITHERM DELABIE gwarantuje użytkownikom komfort i bezpieczeństwo antyoparzeniowe. Ergonomiczny uchwyt Higiena L.100 pozwala na łatwe użycie bez względu na rodzaj użytkownika.

Pacjenci, niekiedy pod wpływem leków przeciwbólowych, są szczególnie narażeni na oparzenia wywołane wysoką temperaturą wody z instalacji. Regulacja temperatury od wody zimnej do 39°C oraz ogranicznik zablokowany na 39°C zapobiegają ryzyku oparzenia się. Dodatkowo ochrona antyoparzeniowa gwarantuje  natychmiastowe zatrzymanie wypływu wody ciepłej w przypadku braku wody zimnej. Baterię wyróżnia niezwykła odporność na intensywne używanie i na wandalizm. Produkt posiada 10 lat gwarancji.

Nr katalogowy produktu: H9632